2021-11-03 13:14:47

Zapraszamy na Nadzwyczajne Wyborcze Walne Zebranie Członków Stowarzyszenia

Serdecznie zapraszam na Nadzwyczajne Wyborcze Walne Zebranie Członków Stowarzyszenia Rozwoju Wsi Świętokrzyskiej, które odbędzie się w dniu 19 listopada 2021 r. o godz. 10.30 w siedzibie biura lgd w Łagowie (26-025); ul. Rynek 26.

Porządek Walnego Zebrania przewiduje:
1. Otwarcie obrad.
2. Stwierdzenie prawidłowości zwołania Nadzwyczajnego Wyborczego Walnego Zebrania Członków i jego zdolności do podejmowania uchwał.
3. Wybór Przewodniczącego, Sekretarza zebrania oraz Komisji Skrutacyjnej.
4. Przyjęcie porządku obrad.
5. Podjęcie uchwały w sprawie uzupełnienia składu Rady Programowej,
6. Sprawy różne.
7. Przyjęcie protokołu obrad.

Treści projektów uchwał dostępne są na stronie Internetowej www.lgd-srws.pl w zakładce: Stowarzyszenie/Walne Zebranie/ Projekty uchwał.

Ze względu na konieczność przeprowadzenia uzupełniających wyborów do władz statutowych Stowarzyszenia, prosimy o obowiązkowe uczestnictwo w Walnym Zebraniu. W przypadku niemożliwości uczestnictwa prosimy o udzielenie pełnomocnictwa innemu członkowi Stowarzyszenia, który będzie obecny na Walnym Zebraniu.
Poniżej podajemy listę osób, którym ewentualnie można udzielić pełnomocnictwo:
1. Gmina Baćkowice - Wiesław Frejlich.
2. Gmina Iwaniska – Zbigniew Kwiatkowski.
3. Gmina Łagów – Sławomir Miechowicz, Piotr Sadłocha, Zdzisław Zwoliński.
4. Gmina Nowa Słupia – Lidia Wiącek, Anna Kucharczyk.
5. Gmina Pawłów – Katarzyna Sikora, Piotr Maj.
6. Gmina Waśniów – Joanna Zajączkowska, Sylwester Grąkowski.
7. Gmina Brody – Monika Barańska.

Poniżej zamieszczony został wzór ww. pełnomocnictwa.

Ze względu na wprowadzony stan epidemii w Polsce Zarząd Stowarzyszenia Rozwoju Wsi Świętokrzyskiej zgodnie z art. 10 ust. 1a-1e. Ustawy z dn. 7 kwietnia 1089 r. Prawo o stowarzyszeniach podjął decyzję o organizacji Walnego Nadzwyczajnego Zebrania Członków w formie hybrydowej.
Z tego względu osoby, które nie mogą uczestniczyć w spotkaniu w Łagowie prosimy o wyrażenie zgody na udział w posiedzeniach władz i głosowaniu przy wykorzystaniu środków komunikacji elektronicznej.
Prosimy wszystkich o przesłanie do 12.11.2021 r. na adres biuro@lgd-srws.pl
maila o następującej treści:

W przypadku osób fizycznych:
Ja niżej podpisany, wyrażam zgodę na udział w posiedzeniach władz Stowarzyszenia Rozwoju Wsi Świętokrzyskiej i głosowanie w ich trakcie przy wykorzystaniu środków komunikacji elektronicznej.
Imię i nazwisko.

W przypadku Gmin i osób prawnych:
Ja niżej podpisany, reprezentując (proszę podać pełną nazwę reprezentowanej instytucji) wyrażam zgodę na udział w posiedzeniach władz Stowarzyszenia Rozwoju Wsi Świętokrzyskiej i głosowanie w ich trakcie przy wykorzystaniu środków komunikacji elektronicznej.

Pełnomocnictwo