2019-09-16 12:54:33

Ogłoszenie o naborze 1/2019

STOWARZYSZENIE ROZWOJU WSI ŚWIĘTOKRZYSKIEJ
ogłasza nabór wniosków nr 1/2019

o przyznanie pomocy dla operacji

w ramach  Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia Rozwoju Wsi Świętokrzyskiej

Przedsięwzięcie 1.1.1.Nowe miejsca pracy

wdrażanej w ramach poddziałania „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność”

objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014 – 2020.

Termin naboru wniosków:

04.10.2019 r. – 18.10.2019 r.

Miejsce składania wniosków:

Wnioski należy składać bezpośrednio w siedzibie Stowarzyszenia Rozwoju Wsi Świętokrzyskiej, ul. Rynek 26,
26-025 Łagów, w godz. 7.30 – 15.30.

Wniosek o przyznanie pomocy należy złożyć na obowiązującym formularzu wraz z wymaganymi załącznikami.

Forma wsparcia:

Refundacja.

Zakres tematyczny operacji:

- wsparcie rozwoju istniejących przedsiębiorstw,
- wsparcie wdrażania innowacyjnych rozwiązań w przedsiebiorstwach.

Warunki udzielenia wsparcia:

Zostały szczegółowo określone w Regulaminie naboru wniosków nr 1/2019 w ramach Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia Rozwoju Wsi Świętokrzyskiej, Przedsięwzięcie 1.1.1 Nowe miejsca pracy, wdrażanej w ramach poddziałania „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Kryteria wyboru operacji wraz ze wskazaniem minimalnej liczby punktów, której uzyskanie jest warunkiem wyboru operacji:

Informacja o wymaganych dokumentach, potwierdzających spełnienie warunków udzielenia wsparcia oraz kryteriów wyboru operacji:

Wskazanie limitu środków w ramach ogłoszonego naboru:

Kwota przeznaczona na wsparcie operacji w ramach naboru nr 1/2019 Nowe miejsca pracy wynosi ogółem 1.422.354,63 zł (słownie złotych: jed czterysta dwadzieścia dwa tysiące trzysta pięćdziesiąt cztery i 63/100).

Informacja o miejscu udostępnienia LSR:

Lokalna Strategia Rozwoju oraz obowiązujące formularze: wniosku o udzielenie wsparcia, wniosku o płatność, umowy o udzielenie wsparcia, dostępne są na stronie internetowej Stowarzyszenia Rozwoju Wsi Świętokrzyskiej: www.lgd-srws.pl oraz w biurze Stowarzyszenia.

Wszelkie informacje niezbędne dla prawidłowego wypełnienia wniosków udzielane są w biurze Lokalnej Grupy Działania oraz pod numerem tel. (041) 30 74 938.

Integralną część ogłoszenia o naborze wniosków stanowi zamieszczony poniżej Regulamin wraz z załącznikami.

Szkolenia

Sprawdź naszą ofertę.