2019-01-03 12:57:23

Nabór wniosków już od poniedziałku 7 stycznia 2019 roku

Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Świętokrzyskiej od 7 stycznia rozpocznie przyjmowanie wniosków na Premie na założenie działalnosci gospodarczej. Nabór potrwa do 25 stycznia 2019 r.

Premie w wysokości 50 000 zł mogą uzyskać mieszkańcy gmin: Baćkowice, Brody, Łagów, Iwaniska, Nowa Słupia, Pawłów i Waśniów.

Pieniądze uzyskane w ramach premii można przeznaczyć na zakup nowych maszyn, urządzeń, sprzętu, wyposażenia, oprogramowania, licencji, robót budowlanych i innych usług niezbędnych do uruchomienia firmy.

Środki przeznaczone na powyższy nabór to kwota 450 tysięcy złotych, co pozwoli na udzielenie 9 dotacji.

Wszystkie dokumenty związane z naborem do pobrania w Ogłoszeniu o naborze opublikowanym w zakładce Nabory - 2018. link: http://lgd-srws.pl/20182/ogloszenie_o_naborze_3_2018.html

Wybór wniosków nastąpi w oparciu o lokalne kryteria wyboru. Uzyskanie 21 punktów spośród wszystkich możliwych stanowi warunek minimum ubiegania się o dofinansowanie.

Więcej informacji na temat uzyskania Premii zamieszczono w poniższym materiale informacyjnym.

Informacje o naborze można również uzyskać pod numerem telefonu: 41 30 74 938, na stronie internetowej: www.lgd-srws.pl oraz osobiście w biurze Stowarzyszenia Rozwoju Wsi Świętokrzyskiej w Łagowie, ul Rynek 26, w godz. od 7:30 do 15:30.

Materiał informacyjny