2023-11-30 10:17:37

Podpisanie umów grantowych na organizację wydarzeń

199 000 zł. przyznaliśmy lokalnym organizacjom pozarządowym na realizację działań podnoszących wiedzę społeczności lokalnej w zakresie ochrony srodowiska i zmian klimatycznych.

W dniu 29 listopada 2023 r. w Centrum Aktywności Lokalnej w Łagowie Prezes Stowarzyszenia - Zdzisław Zwoliński podpisał umowy na realizację grantów wybranych w ramach naboru 1/2023/G.

Łączna pula przyznanych przez Stowarzyszenie grantów przekroczyła kwotę 199 000 zł.

Granty pozyskało 7 organizacji z terenu Lokalnej Grupy Działania:

Wzmacniamy wiedzę społeczności lokalnej w zakresie ochrony środowiska i zmian klimatycznych przez pokolenia Fundacja San Giovanni
Razem dla ekologii przez edukację do działania Stowarzyszenie Zamek Krzyżtotór w Ujeździe
"Łączy nas dziedzictwo Gór Świętokrzyskich" Stowarzyszenie Zdrowy Człowiek "Emeryk"

Stowarzyszenie "Brody nad Kamienną" na projekt "Z EKOLOGIĄ NA TY W GMINIE BRODY".

Klub Sportowy "Wodnik" Styków na projekt "EKO WYDARZENIE SPORTOWE".

Stowarzyszenie Tarczek 24 na projekt "Życie w zgodzie z naturą dawniej i dziś - warsztaty ekologiczne".

Stowarzyszenie Rozwoju Gminy Łagów na projekt "Wydarzenie podnoszące wiedzę ekologiczną".

Fundacja San Giovanni na projekt "Wzmacniamy wiedzę społeczności lokalnej w zakresie ochrony środowiska i zmian klimatycznych przez pokolenia".

Stowarzyszenie Zamek Krzyżtopór w Ujeździe na projekt "Razem dla ekologii przez edukację do działania".

Stowarzyszenie Zdrowy Człowiek "Emeryk" na projekt "Łączy nas dziedzictwo Gór Świętokrzyskich".