Umowa na realizację LSR 2014-2020

W dniu 21 kwietnia 2016 r. o godzinie 11.00, w siedzibie Wojewódzkiego Domu Kultury im. Józefa Piłsudskiego, w Sali Lustrzanej, przedstawiciele Lokalnych Grup Działania z województwa Świętokrzyskiego podpisali umowy o warunkach i sposobie realizacji strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność z przedstawicielami Urzędu Marszałkowskiego. Nasze Stowarzyszenie na tej uroczystości reprezentowali: Prezes Zarządu - Zdzisław Zwoliński oraz Derektor biura - Piotr Sadłocha.

Poniżej zamieszczono:

1. Umowa wraz z aktualnie podpisanymi aneksami,

2. Załączniki do Umowy (link):

- Lokalna Strategia rozwoju (LSR),

- Zaaktualizowany Harmonogram naborów wniosków o udzielenie wsparcia na wdrażanie operacji w ramach LSR,

- Procedury wyboru i oceny operacji w ramach LSR,

- Regulamin Organu decyzyjnego ,

- Kryteria wyboru operacji wraz z procedurą ustalania lub zmiany kryteriów,

- Opisy stanowisk precyzujace podział obowiązków i zakres odpowiedzialności pracowników biura LGD  w tym:

Uchwała Zarządu nr 20/2015 w sprawie zatwierdzenia Regulaminu pracy biura

- Uchwała Zarządu nr 21/2015 w sprawie zatwierdzenia zakresu obowiązków pracowników Stowarzyszenia,

- Plany szkoleń dla członków organu decyzyjnego i pracowników biura LGD (zał. nr 4),

- Procedury wyboru i oceny grantobiorców w ramach projektów grantowych,

- Kryteria wyboru grantobiorców wraz z procedurą ustalania lub zmiany kryteriów.