2021-04-15 10:26:18

Wybrane aktualne zagadnienia prawa pracy Telepraca i praca zdalna.

" Wybrane aktualne zagadnienia prawa pracy. Telepraca / praca zdalna "

30 kwietnia 2021 r. godz. 10:00-13:00

Szkolenie jest skierowane do:

• przedstawicieli organizacji społecznych (członków organów zarządzających, pracowników administracyjnych tych organizacji);
  • jednostek samorządu terytorialnego.

Celem szkolenie jest:

• Usystematyzowanie wiedzy na temat zmian przepisów Kodeksu Pracy w latach 2018-2021.
  • Przybliżenie instytucji telepracy oraz pracy zdalnej.

1. Nowelizacje Kodeksu Pracy w latach 2018-2021.

• Płatność wynagrodzenia, zajęcia, potrącenia.
  • Przetwarzanie danych osobowych pracownika.
  • Monitoring miejsca pracy, poczty elektronicznej, dane biometryczne.

2. Telepraca / praca zdalna.

• Rozróżnienie pojęć telepraca i praca zdalna.
  • Obowiązki pracodawcy względem pracowników (bhp, zapewnienie narzędzi, refundacje kosztów).

Prowadzący:

Łukasz Fonfara - jest radcą prawnym prowadzącym indywidualną kancelarię w Kielcach. Posiada doświadczenie w obsłudze prawnej przedsiębiorstw, m. in. od 10 lat zatrudniony jest w Biurze Prawnym podmiotu zatrudniającego około 2000 pracowników na terenie województwa świętokrzyskiego.

200 zł/osobę.

500 zł/grupę - Pakiet grupowy za udział od 3 do 5 osób z tej samej organizacji.

100 zł/osobę w przypadku udziału 6 i więcej osób z tej samej organizacji.

Wypełniony formularz zgłoszeniowy należy przesłać do 23 kwietnia 2021 r.

UWAGA LICZBA MIEJSC OGRANICZONA!

Więcej informacji o szkoleniu pod nr tel: 600141648 lub e-mail: s.miechowicz@lgd-srws.pl

Platforma Teams, na której odbywa się szkolenie on-line, jest dostępna bezpośrednio przez przeglądarkę internetową, np. Google Chrome lub inną. Mają Państwo również możliwość utworzenia swojego konta co ułatwi powrót do materiałów i korzystanie ze szkoleń na przyszłość. Potrzebny jest komputer z dostępem do internetu. Przydatne mogą być również słuchawki z mikrofonem, aby móc zabierać głos. Kamera w komputerze nie jest konieczna.

Instrukcję korzystania z programu Teams podczas szkolenia znajdą Państwo w pliku załączonym do informacji na dole strony.