2020-11-02 06:45:17

Prawo odpadowe

Tytuł szkolenia:

Prawo odpadowe

Termin szkolenia: 20 listopada 2020 r. godz 10:00 -14:00

 

Szkolenie skierowane do:

pracowników wydziałów gospodarki komunalnej, Sekretarzy urzędów, którzy wykonują zadania w zakresie gospodarki odpadami.

 

Program:

1) Zmiany w ustawie o utrzymaniu czystości i porządku w gminach wprowadzone w 2019 roku z perspektywy orzecznictwa sądów administracyjnych i organów nadzoru

2) Czystość Plus - zapowiedzi zmian w ustawie o utrzymaniu czystości i porządku w gminach

3) Zamówienia publiczne w gospodarce odpadami komunalnymi w świetle przepisów nowego Prawa zamówień publicznych

Czas trwania szkolenia 3-4 godzin

 

Informacje o prowadzących:

Maciej Kiełbus – partner współkierujący Działem Prawa Administracyjnego Kancelarii Prawnej Dr Krystian Ziemski & Partners w Poznaniu, ekspert prawny ogólnopolskich i regionalnych organizacji samorządowych (w tym Związku Miast Polskich, Związku Gmin Wiejskich RP), autor licznych publikacji dotyczących systemu gospodarki odpadami komunalnymi, redaktor naczelny czasopisma PRAWO DLA SAMORZĄDU;

 

Konrad Różowicz – prawnik w Dziale Prawa Cywilnego Kancelarii Prawnej Dr Krystian Ziemski & Partners w Poznaniu specjalizujący się w zamówieniach publicznych, doświadczony doradca prawny w licznych postępowaniach dotyczących zamówień publicznych związanych z systemem gospodarki odpadami komunalnymi, autor licznych artykułów dotyczących zamówień publicznych.

Cena:

260 zł/os. Cena obejmuje: udział w profesjonalnym szkoleniu on-line, materiały szkoleniowe przekazane w wersji elektronicznej, możliwość konsultacji z prowadzącym, certyfikat ukończenia szkolenia.

 

Zgłoszenia:

Wypełniony formularz zgłoszeniowy należy przesłać  do 12 listopada 2020 r.

UWAGA LICZBA MIEJSC OGRANICZONA!

 

Szkolenie on-line forma i sposób realizacji:

 

Spotkanie realizowane będzie w formie on-line. Materiał będzie prezentowanym na żywo przez prowadzącego. Będą Państwo widzieli i słyszeli trenera oraz prezentowane przez niego materiały i dokumenty. 

Uczestnicy będą mieli możliwość zadawać pytania poprzez czat. Trener odpowiada na te pytania na bieżąco lub w drugiej części spotkania w sesji pytań i odpowiedzi.

Platforma Teams, na której odbywa się szkolenie on-line, jest dostępna bezpośrednio przez przeglądarkę internetową, np. Google Chrome lub inną. Mają Państwo również możliwość utworzenia swojego konta co ułatwi powrót do materiałów i korzystanie ze szkoleń na przyszłość. Potrzebny jest komputer z dostępem do internetu. Przydatne mogą być również słuchawki z mikrofonem, aby móc zabierać głos. Kamera w komputerze nie jest konieczna.

Po zakończeniu rekrutacji otrzymają Państwo na wskazany adres unikalny link do szkolenia on-line.

Korzystanie z naszych szkoleń jest bardzo proste. Przed szkoleniem otrzymają Państwo możliwość testowego połączenie we wskazanym przez nas terminie.

Po spotkaniu otrzymają Państwo mailem elektroniczne materiały a certyfikat ukończenia zostanie przesłany, w zależności od Państwa preferencji, pocztą lub mailem.

 

Instrukcję korzystania z programu Teams podczas szkolenia znajdą Państwo w pliku załączonym do informacji na dole strony.

Darowizna na stypendia dla uzdolnionych matematycznie dzieci

Składka członkowska

Szkolenia

Sprawdź naszą ofertę.

Szkoła językowa

Facebook

Gminy LGD

GMINA BAĆKOWICE


GMINA BRODY

GMINA IWANISKA

GMINA ŁAGÓW


GMINA NOWA SŁUPIA

GMINA PAWŁÓW


GMINA WAŚNIÓW