Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Świętokrzyskiej
2017-06-22 12:24:11

Rekrutacja uzupełniająca

Stowarzyszenie „Lokalna Grupa Działania – Wokół Łysej Góry” jako partner wiodący ogłasza rekrutację uzupełniającą do projektu pn.: „LGD-owskie wsparcie w biznesowym starcie” dla osób:

1. odchodzących z rolnictwa oraz członków ich rodzin  (Rolnik ubezpieczony w KRUS lub jego domownik, których gospodarstwa rolne nie przekraczają 2 ha przeliczeniowych, który wykonuje działalność rolniczą, lecz w momencie przystąpienia do projektu składa oświadczenie o zamiarze podjęcia pozarolniczej działalności gospodarczej i w efekcie realizowanych działań nastąpi przejście z systemu ubezpieczeń społecznych rolników (KRUS) do ogólnego systemu ubezpieczeń (ZUS)).
  2.  z orzeczeniem o niepełnosprawności

które mają ukończone 29 lat i chcą rozpocząć własna działalność gospodarczą w jednej z gmin objętych realizacją projektu*.

Termin rekrutacji:

Rekrutacja będzie prowadzona do momentu osiągnięcia określonych w projekcie wskaźników.

Miejsce składania dokumentów:

Dokumenty rekrutacyjne do projektu można składać we wszystkich Lokalnych Ośrodkach Wsparcia Projektu m.in.:

Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Świętokrzyskiej

ul. Rynek 26, 26-025 Łagów

Dokumenty rekrutacyjne dostępne na stronie lgd-srws.pl w zakładce Projekty