2021-06-03 09:09:15

Zapraszamy na Walne Zebranie

Serdecznie zapraszam na Sprawozdawczo - Wyborcze Walne Zebranie Członków Stowarzyszenia Rozwoju Wsi Świętokrzyskiej, które odbędzie się w dniu 17 czerwca 2021 r. o godz. 10.00 w sali kolumnowej Szkoły Podstawowej w Waśniowie ul. Kunowska 2; 27 – 425 Waśniów.

Porządek obrad przewiduje:
1. Otwarcie obrad.
2. Wybór Przewodniczącego, Sekretarza zebrania oraz Komisji skrutacyjnej.
3. Stwierdzenie prawidłowości zwołania Sprawozdawczo - Wyborczego Walnego Zebrania Członków i jego zdolności do podejmowania uchwał.
4. Przyjęcie porządku obrad.
5. Przedstawienie przez Zarząd sprawozdania za rok 2020.
6. Wystąpienie Komisji Rewizyjnej Stowarzyszenia.
7. Podjęcie uchwał w sprawie:
a) udzielenia absolutorium dla Zarządu Stowarzyszenia za rok 2020,
b) wyboru Zarządu Stowarzyszenia, c
c) wyboru Komisji Rewizyjnej,
d) wyboru Rady Programowej,
e) określenia dopuszczalnego zadłużenia Stowarzyszenia w lata 2021 -2022
8. Sprawy różne.
9. Przyjęcie protokołu obrad.

Treści projektów uchwał dostępne są na stronie Internetowej www.lgd-srws.pl w zakładce: Stowarzyszenie/Walne Zebranie/ Projekty uchwał.

W przypadku niemożliwości pojawienia się prosimy o udzielenie pełnomocnictwa innemu członkowi Stowarzyszenia, który będzie obecny na Walnym Zebraniu.
Poniżej zamieszczona została lista osób, którym ewentualnie można udzielić pełnomocnictwo:
1. Gmina Baćkowice - Wiesław Frejlich.
2. Gmina Brody - Monika Barańska.
3. Gmina Iwaniska – Zbigniew Kwiatkowski.
4. Gmina Łagów – Sławomir Miechowicz, Piotr Sadłocha, Zdzisław Zwoliński.
5. Gmina Nowa Słupia – Agata Sałata, Anna Kucharczyk.
6. Gmina Pawłów – Katarzyna Sikora, Piotr Maj.
7. Gmina Waśniów - Sylwester Grąkowski.

Jednocześnie informujemy, iż o godz. 09:00 odbędzie się Posiedzenie Zarządu Stowarzyszenia, podczas którego podjęta zostanie decyzja o zawieszeniu praw członkowskich osób, które dotychczas nie uregulowały zaległych składek członkowskich. Uniknięcie zawieszenia w prawach członkowskich możliwe jest poprzez uregulowanie zaległych składek członkowskich na konto bankowe. Przypominamy również osobom, które dotychczas nie uregulowały składki członkowskiej za rok 2020 o konieczności wpłacania niniejszej składki. Zgodnie z Uchwałą Zarządu nr 16/2020 z dnia 15.12.2020 r. w sprawie ustalenia wysokości składek członkowskich obowiązuje stawka 20,00 zł., którą należy wpłacić na konto bankowe:
Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Świętokrzyskiej
ul. Rynek 26, 26-025 Łagów