2021-06-23 08:22:38

Pieniądze dla ludzi z pasją

Masz chęci i pomysł na pielęgnowanie tradycji, historii, kultury? Skorzystaj z programu Rozgrzewamy Polskie Serca.
O pieniądze mogą starać się stowarzyszenia, Koła Gospodyń Wiejskich, szkoły i inne organizacje.

Pula grantów w programie wynosi milion zł. Na jeden projekt można otrzymać aż do 40 000 zł dofinansowania!

Warunkiem wzięcia udziału w programie jest dokonanie rejestracji, prawidłowe wypełnienie i przesłanie wniosku za pośrednictwem strony www, w terminie do 31.07.2021 r.
Celem Programu jest wspieranie inicjatyw działających na rzecz integracji lokalnej społeczności wokół: kultury, tradycji, wydarzenia lub pamięci historycznej. Podejmowane inicjatywy mają budować kapitał społeczny na lokalnym poziomie.

Więcej informacji:

Szkolenia