2020-12-30 10:48:15

Zaproszenie do składnia ofert nr 2/2020

Dyrektor biura Stowarzyszenia Rozwoju Wsi Świętokrzyskiej zaprasza do złożenia oferty na budowę budynku usługowego i zagospodarowanie terenu w ramach inwestycji "Centrum Aktywności Lokalnej i MOR w Łagowie" zgodnie z niniejszym zaproszeniem.

Poniżej zamieszczono wszelkie niezbędne dokumenty do przygotowania oferty.

W dniu 13.01.2021 r do Zamawiajacego wpłynęło nastepujace pytanie:

"Dotyczy zadania ,,Centrum Aktywności Lokalnej i MOR w Łagowie" - na rzucie parteru w pomieszczeniu nr 07.(sala konferencyjna) zaznaczono nieopisane równoległe dwie przerywane linie dzielące pomieszczenie na dwie części :
- co oznaczają te linie ?
- czy uzupełnienie opisu będzie skutkowało zmianą przedmiaru robót ?"

Dwie linie przerywane dzielące pomieszczenia na 2 części oznaczają lokalizacje ściany przesuwnej,  o której mowa  w dokumentacji projektowej pkt. 8.2 opisu technicznego.

Ściankę należy wykonać jako przesuwną, podwieszaną obudowaną płytami laminowanymi o gr min 18mm w kolorze do uzgodnienia z Zamawiającym. Tor jezdny wykonany z duraluminium st. 6005. Izolacyjność akustyczna 42dB. Obsługa manualna. Wielkość ściany ok 5,8x3m.

Ofertę należy przygotować w oparciu o kompletną dokumentację,  na którą składają się : dokumentacja projektowa, przedmiary robót i STWiOR. Ponieważ informacja ta jest dostępna w ww. dokumentacji, a dodatkowo została podana do publicznej wiadomości w odpowiedzi na to pytanie, każdy z oferentów powinien ją uwzględnić w swojej ofercie.

Informacja jest dostępna dla wszystkich oferentów. Przedmiar robót nie będzie uzupełniany.