2020-07-22 09:30:01

Spotkanie szkoleniowo-informacyjne w ramach naboru 1/2020

Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Świętokrzyskiej w związku z ogłoszonym naborem wniosków nr 1/2020 o przyznanie pomocy dla operacji w ramach Lokalnej Strategii Rozwoju Przedsięwzięcie 1.2.1 Rozwój infrastruktury służącej społeczności lokalnej z zakresu: Budowa lub przebudowa ogólnodostępnej i niekomercyjnej infrastruktury rekreacyjnej w bezpośrednim sąsiedztwie obiektu użyteczności publicznej lub obiektu handlowego lub w promieniu 200 m od działki, na której znajdują się takie obiekty zaprasza osoby zainteresowane na spotkania informacyjno-szkoleniowe.

Uczestnicy zapoznają się z zasadami pozyskania środków oraz wymaganiami dotyczącymi przygotowania dokumentów.

Spotkanie odbędzie w dniu 29 lipca 2020 r. godz. 10:00 w Łagowie w sali konferencyjnej Stowarzyszenia Rozwoju Wsi Świetokrzyskiej ul. Rynek 26.

Więcej informacji o naborze oraz dokumenty do pobrania znajdują się w ogłoszeniu zamieszczonym w zakładce Nabory (link).

Konferencja Leader dziś i jutro