2020-08-03 12:46:41

Informacja po spotkaniach.

W dniu 29 lipca 2020 roku w siedzibie Stowarzyszenia odbyły się spotkania informacyjno-szkoleniowe w ramach prowadzonych naborów wniosków:

  • nr 1/2020 o przyznanie pomocy dla operacji w ramach Lokalnej Strategii Rozwoju Przedsięwzięcie 1.2.1 Rozwój infrastruktury służącej społeczności lokalnej z zakresu: Budowa lub przebudowa ogólnodostępnej i niekomercyjnej infrastruktury rekreacyjnej w bezpośrednim sąsiedztwie obiektu użyteczności publicznej lub obiektu handlowego lub w promieniu 200 m od działki, na której znajdują się takie obiekty zaprasza osoby zainteresowane na spotkania informacyjno-szkoleniowe.

 

  • 2/2020 o przyznanie pomocy dla operacji w ramach Lokalnej Strategii Rozwoju Przedsięwzięcie 1.2.1 Rozwój infrastruktury służącej społeczności lokalnej z zakresu: Budowa lub przebudowa ogólnodostępnej i niekomercyjnej infrastruktury kulturalnej, w miejscowościach, w których nie istnieją obiekty pełniące podobne funkcje.

Podczas spotkań informacyjno-szkoleniowych zaprezentowano zasady ubiegania się o dofinansowanie, kryteria wyboru oraz sposób wypelniania wniosku o przyznanie pomocy. Spotkania informacyjno-szkoleniowe poprowadził Sławomir Miechowicz - Doradca ds. zarządzania projektami.

 

Galeria

Darowizna na stypendia dla uzdolnionych matematycznie dzieci

Składka członkowska

Konferencja Leader dziś i jutro

Szkoła językowa

Facebook

Gminy LGD

GMINA BAĆKOWICE


GMINA BRODY

GMINA IWANISKA

GMINA ŁAGÓW


GMINA NOWA SŁUPIA

GMINA PAWŁÓW


GMINA WAŚNIÓW