2020-06-17 10:28:39

e-bazarek

Świętokrzyski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Modliszewicach wychodzi z inicjatywą stworzenia świętokrzyskiego e-bazarku, strony internetowej, która stanie się pomocna dla wszystkich świętokrzyskich rolników, producentów rolnych, producentów i przetwórców regionalnej i ekologicznej żywności, kół gospodyń wiejskich, twórców rękodzieła.
Świętokrzyski e-bazarek jest aplikacją w ramach ogólnopolskiej bazy, która niebawem będzie objęta szeroką akcją promocyjną, gwarantującą szybki przepływ informacji między producentami i konsumentami a w konsekwencji nowe, bezpośrednie możliwości zbytu na rynku ogólnopolskim, ma umożliwić sprzedaż wysokiej jakości produktów lub usług bez udziału pośredników, w uzgodnionym czasie i miejscu.

Bezpłatna rejestracja na e-bazarku jest bardzo prosta i może odbywać się za pośrednictwem strony Świętokrzyskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Modliszewicach- www.sodr.pl lub bezpośrednio na stronie www.swietokrzyskiebazarek.pl.

W razie potrzeby można skorzystać z pomocy doradcy telefonicznie (41-372-22-86) , lub w każdym biurze powiatowym ŚODR. Galeria

Galeria

Darowizna na stypendia dla uzdolnionych matematycznie dzieci

Składka członkowska

Konferencja Leader dziś i jutro

Szkoła językowa

Facebook

Gminy LGD

GMINA BAĆKOWICE


GMINA BRODY

GMINA IWANISKA

GMINA ŁAGÓW


GMINA NOWA SŁUPIA

GMINA PAWŁÓW


GMINA WAŚNIÓW