2020-11-18 11:43:19

Drugie spotkanie informacyjne w ramach naboru na premie na zakładanie działalności gospodarczej

Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Świętokrzyskiej od 16 do 30 listopada 2020 r. przeprowadzi nabór wniosków dla osób chcących uruchomić działalność gospodarczą.

Premie w wysokości 60 000 zł mogą uzyskać mieszkańcy gmin: Baćkowice, Brody, Łagów, Iwaniska, Nowa Słupia, Pawłów i Waśniów.

Pieniądze uzyskane w ramach premii można przeznaczyć na zakup nowych maszyn, urządzeń, sprzętu, wyposażenia, oprogramowania, licencji, robót budowlanych i innych usług niezbędnych do uruchomienia firmy.

Środki przeznaczone na powyższy nabór to kwota 480 tysięcy złotych, co pozwoli na udzielenie 8 dotacji.

Wybór wniosków nastąpi w oparciu o lokalne kryteria wyboru.

Informacje nt. kryteriów, regulaminu oraz wzory dokumentów zostaną udostępnione już 30 października br. wraz z ogłoszeniem o naborze na stronie internetowej Stowarzyszenia www.lgd-srws.pl w zakładce Nabory.

 

Więcej informacji na temat uzyskania premii, zasad wypełniania wnioski i biznesplanu przedstawiane będą na spotkaniu szkoleniowo- informacyjnych. Ze względów bezpieczeństwa spotkanie odbędzie się on-line na pośrednictwem platformy Teams. Zachęcamy do udziału w spotkaniu szczególnie, że udział w nim jest dodatkowo premiowany punktami podczas oceny złożonego wniosku.

Spotkanie szkoleniowo-informacyjne odbędzie sie on-line 24 listopada 2020 r. o godzinie 10:00. Przewidywany czas trwania spotkania 2 godziny. Udział w spotkaniu możliwy jedynie po wcześniejszym wypełnieniu formularza zgłoszeniowego znajdującego się poniżej artykułu. Formularze zgłoszeniowe można składać do 22 listopada 2020 r.

 

Szkolenie to będzie realizowane w formie on-line. Udział pozwoli zapoznać się z tematem prezentowanym na żywo przez doradcę. Uczestnicy będą mieli możliwość zadać mu pytanie na czacie i porozmawiać z innymi uczestnikami.

Będą Państwo widzieli i słyszeli doradcę oraz wyświetlane przez niego materiały, prezentacje, dokumenty. Materiały szkoleniowe będą możliwe do pobrania po zakończeniu szkolenia ze strony internetowej Stowarzyszenia www.lgd-srws.pl

Zarówno przed spotkaniem, jak i w jego trakcie mogą Państwo zadawać pytania poprzez czat. Trener odpowiada na te pytania na bieżąco lub w drugiej części szkolenia w sesji pytań i odpowiedzi.

Platforma, na której odbywa się webinarium, jest dostępna bezpośrednio przez przeglądarkę internetową, np. Google Chrome lub inną. Potrzebny jest komputer z dostępem do Internetu. Instrukcję połączenia z platformą Teams znajdą Państwo w załącznikach do artykułu.

Po przesłaniu zgłoszenia i zakończeniu rekrutacji otrzymają Państwo na wskazany adres e-mail unikalny link do webinarium (wirtualnej sali szkoleniowej). Wystarczy kliknąć w ten link w dniu 24 listopada kilka minut przed 10:00

W celu usprawnienia szkolenia i przetestowania narzędzi do szkolenia on-line otrzymają państwo link do połączenia próbnego, które odbędzie się tuż przed szkoleniem w dniu 24 listopada od 9:00 do 10:00. Połączenie próbne nie jest obowiązkowe. W trakcie połaczenia próbnego będzi można uzyskać pomoc techniczną pod nr. tel : 41 30 74 938.

 

Informacje o naborze w godzinach 7:30-13:30 można również uzyskać pod numerami telefonu: 41 30 74 938 lub 600 141 648 e-mail: s.miechowicz@lgd-srws.pl na stronie internetowej: www.lgd-srws.pl.

 

 

 

Darowizna na stypendia dla uzdolnionych matematycznie dzieci

Składka członkowska

Szkolenia

Sprawdź naszą ofertę.

Szkoła językowa

Facebook

Gminy LGD

GMINA BAĆKOWICE


GMINA BRODY

GMINA IWANISKA

GMINA ŁAGÓW


GMINA NOWA SŁUPIA

GMINA PAWŁÓW


GMINA WAŚNIÓW