2020-07-09 10:58:15

Aplikacja Mam Plon

Informujemy o nowej aplikacji – Mam Plon – dedykowanej dla rolników i konsumentów zdrowej żywności. Na mobilnych mapach można znaleźć sklepy, restauracje, stacje benzynowe i wiele innych przydatnych informacji. Brakuje jednak punktów ze świeżą, zdrową żywnością, którą produkują polscy rolnicy. Bezpośredni kontakt producenta z konsumentem to temat aktualny na całym świecie. Im dłuższy łańcuch pośredników, tym gorzej zarówno dla ekologii, jak i dla jakości produktu.

Mając to na uwadze, przygotowany został serwis https://mamplon.pl/ dzięki któremu można skrócić łańcuch dostaw i umożliwić rolnikom bezpośrednią sprzedaż oraz wzmocnić lokalne społeczności. A konsumentom ułatwić dostęp do zdrowej żywności, dzięki prostej i skutecznej wyszukiwarce w aplikacji mobilnej oraz nawigacji do miejsca sprzedaży.

Idea jest prosta, rolnicy rejestrują się na stronie internetowej https://mamplon.pl/ podają informacje co produkują i chcieliby sprzedać. Jest wiele kategorii od ziemniaków po chleb, zioła, czy wyroby mięsne. Po zarejestrowaniu się miejsce sprzedaży widać na mapie mobilnej, gdzie z kolei każdy kto chce kupić żywność może bez trudu znaleźć najbliższy adres, a GPS zaprowadzi go pod drzwi. Rejestracja jest bezpłatna. To w wielkim skrócie.

 

 

 

Darowizna na stypendia dla uzdolnionych matematycznie dzieci

Składka członkowska

Konferencja Leader dziś i jutro

Szkoła językowa

Facebook

Gminy LGD

GMINA BAĆKOWICE


GMINA BRODY

GMINA IWANISKA

GMINA ŁAGÓW


GMINA NOWA SŁUPIA

GMINA PAWŁÓW


GMINA WAŚNIÓW