2019-12-10 13:21:26

Targi AGROTRAVEL i ACTIVE LIFE

W kieleckim ośrodku wystawienniczym, od 30 listopada do 1 grudnia odbyło się wydarzenie SLOW LIFE, które łączyło w sobie cztery imprezy targowe: AGROTRAVEL & ACTIVE LIFE, ECO-STYLE, RĘKODZIEŁO oraz HEALTH & BEAUTY. W przedsięwzięciu wzięło udział blisko 5 000 uczestników, a powierzchnia wystawiennicza wyniosła łącznie prawie 3 000 m2.

Podczas trwających targów obszar Stowarzyszenia Rozwoju Wsi Świętokrzyskiej promowany był przez Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji z Rudek oraz Instytucję Kultury Zamek Krzyżtopór z Ujazdu. Instytucje wraz z lokalnymi Kołami Gospodyń Wiejskich zachęcały do przyjazdu w nasze piękne okolice w szczególności na Święty Krzyż, Dymarki oraz do Zamku Krzyżtopór. Poczęstunek przygotowany przez Koła Gospodyń Wiejskich z gminy Iwaniska i Nowa Słupia cieszył się wielkim powodzeniem wśród uczestników wydarzenia.

Konferencja Leader dziś i jutro