2019-07-24 11:10:38

Konferencja objęta Patronatem Honorowym Marszałka

Miło nam poinformować, że Andrzej Bętkowski Marszałek Województwa Świętokrzyskiego objął Patronat Honorowy nad Konferencją "LEADER - dziś i jutro".

Konferencja odbędzie się w dniach: 30.09 - 02.10.2019 r., poświęcona będzie sprawności i efektywności wdrażania LEADER’a w latach 2016 – 2018, dyskusji o najbliższej przyszłości, tj. do końca obecnego okresu programowania, jak również dalszej, związanej z prognozą budżetową po roku 2020.

W zaplanowanej konferencji wezmą udział, zarówno w roli uczestników, jak i prelegentów przedstawiciele wszystkich podmiotów zaangażowanych we wdrażanie LEADER’a począwszy od Komisji Europejskiej, a skończywszy na lokalnych grupach działania.

Konferencja finansowana jest ze środków UE pozyskanych za pośrednictwem Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie, oddz. w Warszawie w ramach Schematu II Pomocy Technicznej „Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich” PROW na lata 2014-2020.
Organizator Konferencji: Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Świętokrzyskiej.

Konferencja Leader dziś i jutro