2019-07-18 11:48:42

Dla Stanisława! Będzie w Sędku zabawa

Mieszkańcy Sędka gmina Łagów zapraszają Wszystkich chcących na potańcówkę do Sędka, podczas której odbędzie się zbiórka funduszy na rehabilitację Stanisława Bębna.

W trakcie zabawy w  Sędku zabrzmi tradycyjna muzyka świętokrzyska! W tę szczytną inicjatywę włączyły się Tęgie Chłopy,Stanisław Witkowski, Kapela Sióstr Piotrowicz i inni.

Stanisław Bęben - mieszkaniec śędka gmina Łagów, podczas jednej z wycieczek rowerowych tak niefortunnie upadł, że złamał kręgosłup. Ta jedna chwila diametralnie zmieniła jego życie. Od tej pory z wielkim uporem walczy, aby móc stanąć na nogi. To wyjątkowo optymistyczny człowiek, a jego zaraźliwy śmiech zawsze potrafi rozweselić innych. Osoba, którą mieszkańcy obdarowali swoim zaufaniem, wybierając jako swego przedstawiciela do Rady Gminy, ale również "przyjaciel Taboru" - nie było chyba żadnej wieczornej potańcówki bez jego udziału :)

Znajomi i przyjaciele Stasia - chcą pomóc. To właśnie dlatego organizują wydarzenie, podczas którego odbędzie się zbiórka fundusze na długotrwałą i kosztowną rehabilitację, jakiej teraz Stanisław Bęben wymaga. 

Wszyscy zaangażowani w pomoc dla Staszka liczą na obecność, na otwarte serca i chęć do wspólnej zabawy!


Galeria

Darowizna na stypendia dla uzdolnionych matematycznie dzieci

Składka członkowska

Konferencja Leader dziś i jutro

Szkoła językowa

Facebook

Gminy LGD

GMINA BAĆKOWICE


GMINA BRODY

GMINA IWANISKA

GMINA ŁAGÓW


GMINA NOWA SŁUPIA

GMINA PAWŁÓW


GMINA WAŚNIÓW