2018-07-04 10:02:35

Walne Zebranie sprawozdawczo - wyborcze Stowarzyszenia

Dnia 27 czerwca br. w Urzędzie Gminy w Brodach odbyło się Walne Zebranie sprawozdawczo-wyborcze. W programie uwzględniono zarówno zatwierdzenie sprawozdań za ubiegły rok jak i wybory władz na nową kadencję. W trakcie posiedzenia Prezes Zdzisław Zwoliński przedstawił sprawozdanie merytoryczne oraz finansowe. Całoroczną działalność Zarządu pozytywnie oceniła Komisja Rewizyjna wnosząc o udzielenie absolutorium jego członkom, co Zebranie w głosowaniu zaaprobowało.
Następnie przystąpiono do głosownia w sprawie wyborów władz Stowarzyszenia. Podziękowano ustępującej w Zarządzie Barbarze Ciesek za dotychczasową współpracę.

Na nową kadencję trwającą do 2022 roku zostali wybrani:
1. Prezes: Zdzisław Zwoliński (Łagów),
2. Wiceprezes: Stanisław Masternak (Baćkowice),
3. Skarbnik: Danuta Fijas (Nowa Słupia),
4. Członkowie Zarządu:
- Wiesława Wójcik (Brody),
- Izabela Wrona (Pawłów),
- Marek Kołodziński (Waśniów),
- Zbigniew Kwiatkowski (Iwaniska).

Do Komisji Rewizyjnej zostali wybrani: - Małgorzata Sitarz (Łagów), - Stanisław Bartłomiej Bomba (Łagów), - Jolanta Danielska (Brody).

Nowym Władzom Stowarzyszenia życzenia skuteczności w wypełnianiu zadań, wytrwałości w dążeniu do wytyczonych celów, odwagi w podejmowaniu kolejnych wyzwań, satysfakcji z pracy na rzecz Stowarzyszenia Rozwoju Wsi Świętokrzyskiej oraz zdrowia i wszelkiej pomyślności osobistej składa: Dyrektor Biura Piotr Sadłocha wraz z pracownikami.

Protokół z Posiedzenia wraz z podjetymi Uchwałami umieszczone zostały w Zakładce: Stowarzyszenie/Walne Zebranie/Protokoły lub Podjete Uchwały.

Sprawozdanie z działalności za rok 2017.