2018-08-03 12:22:57

Nowe umowy Nowe inwestycje

Miło nam poinformować, że już niebawem stowarzyszenia z terenu naszej lgd tj. "Nasz Nieskurzów" oraz Na Rzecz Rozwoju Wsi Gminy Baćkowice "Edukacja i Przyszłość" podpiszą z Zarządem Województwa Świętokrzyskiego umowy na dofinansowanie inwestycji finansowanych z budżetu naszej lokalnej strategii rozwoju.

Całkowita kwota podpisanych umów na dofinansowanie to 485 714,00 zł.

W ramach dotacji wykonane zostaną następujące inwestycje:

Projekt realizowany przez:
Stowarzyszenie "Nasz Nieskurzów" zakłada:
wykonanie robót budowlanych związanych z rozbudową istniejącego terenu rekreacji przy zbiorniku retencyjno-rekreacyjnym w Nieskurzowie Starym. Realizacja robót związanych z placem zabaw, skate-parkiem, budowie budynku gospodarczego.
Stowarzyszenie Na Rzecz Rozwoju Wsi Gminy Baćkowice "Edukacja i Przyszłość" zakłada:
wykonanie robót budowlanych związanych z rozbudową oraz przebudową istniejącego budynku świetlic wiejskich zlokalizowanych w miejscowościach Olszownica i Gołoszyce.