2018-09-12 12:14:51

Lokalne Centrum Wsparcia Przedsiębiorczości w Łagowie

Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Świętokrzyskiej utworzyło w Łagowie Lokalne Centrum Wsparcia Przedsiębiorczości tj. miejsca udostępnionego dla przedsiębiorców z obszaru gmin należących do LGD: Baćkowice, Iwaniska, Łagów, Nowa Słupia, Pawłów, Waśniów i Brody, gdzie będą mogli bezpłatnie się spotkać, zorganizować szkolenie, konferencje, spotkanie promujące produkty lub usługi lub pracować na zasadzie Open Space. Działalność Lokalnego Centrum Wsparcia Przedsiębiorczości będzie dostosowana do potrzeb przedsiębiorców co oznacza, że spotkania będą mogły się odbywać od poniedziałku do soboty w dogodnych godzinach.

W siedzibie Stowarzyszenia prowadzony jest harmonogram udostępniania sal i rezerwacji. Każdy przedsiębiorca lub podmiot działający na rzecz przedsiębiorców może skorzystać bezpłatnie z pomieszczeń i sprzętu w ustalonych wcześniej dniach i godzinach.

Lokalne Centrum Wsparcia Przedsiębiorczości to dwie sale wyposażone w meble oraz sprzęt dydaktycznych na potrzeby prowadzenia szkoleń i kursów dla przedsiębiorców. Mniejsze pomieszczenie umożliwia prowadzenia warsztatów, spotkań przedsiębiorców w mniejszym gronie oraz szkoleń w niewielkich grupkach do 12 osób. Na wyposażeniu pomieszczenia jest duży stół i 12 krzeseł, komoda oraz tablica interaktywna. Duża sala szkoleniowa umożliwia organizację szkoleń, konferencji i spotkań przedsiębiorców, w których liczba uczestników będzie mogła wynieść nawet 44 osoby. Sala jest wyposażona w sprzęt multimedialny: duży telewizor 75 cali, projektor i 17 laptopów wraz z oprogramowaniem umożliwiających prowadzenie szkoleń komputerowych wynikających z potrzeb przedsiębiorców, zestaw szaf do przechowywania materiałów dydaktycznych i szkoleniowych oraz okrycia uczestników. W razie większej liczby uczestników na wyposażeniu będą również dodatkowe stojące wieszaki na ubrania.

Lokalne Centrum Wsparcia Przedsiębiorczości w Łagowie zostało utworzone w ramach projektu współpracy "Kreator Przedsiębiorczości" realizowanego w partnerstwie 21 Lokalnych Grup Działania.

 

Projekt pn. „Kreator Przedsiębiorczości”  dofinansowany jest  ze środków Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 w ramach  Działania 19 Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER, Poddziałania 19.3 Przygotowanie i realizacja działań w zakresie współpracy z lokalną grupą działania

 

Galeria

Darowizna na stypendia dla uzdolnionych matematycznie dzieci

Składka członkowska

Bus Turystyczny

Szkoła językowa

Facebook

Gminy LGD

GMINA BAĆKOWICE


GMINA BRODY

GMINA IWANISKA

GMINA ŁAGÓW


GMINA NOWA SŁUPIA

GMINA PAWŁÓW


GMINA WAŚNIÓW