2017-10-23 09:20:28

Ogłoszenie o naborze 2/2017

STOWARZYSZENIE ROZWOJU WSI ŚWIĘTOKRZYSKIEJ
ogłasza nabór wniosków nr 2/2017

o przyznanie pomocy dla operacji w ramach  Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia Rozwoju Wsi Świętokrzyskiej Przedsięwzięcie 1.2.1.Rozwój infrastruktury służącej społeczności lokalnej

wdrażanej w ramach poddziałania „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014 – 2020.

Termin naboru wniosków:

06.11.2017 r. – 20.11.2017r.

Miejsce składania wniosków:

Wnioski należy składać bezpośrednio w siedzibie Stowarzyszenia Rozwoju Wsi Świętokrzyskiej ul. Rynek 26, 26-025 Łagów, w godz. 7.30 – 15.30.

Wniosek o przyznanie pomocy należy złożyć na obowiązującym formularzu wraz z wymaganymi załącznikami.

Forma wsparcia:

Refundacja.

Zakres tematyczny operacji:

Budowa lub przebudowa ogólnodostępnej i niekomercyjnej infrastruktury rekreacyjnej, w bezpośrednim sąsiedztwie obiektu użyteczności publicznej lub obiektu handlowego lub w promieniu 200 m od działki, na której znajdują się takie obiekty.

Warunki udzielenia wsparcia:

Zostały szczegółowo określone w Regulaminie naboru wniosków nr 2/2017 w ramach Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia Rozwoju Wsi Świętokrzyskiej, Przedsięwzięcie 1.2.1 Rozwój infrastruktury służącej społeczności lokalnej wdrażanej w ramach poddziałania „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Kryteria wyboru operacji wraz ze wskazaniem minimalnej liczby punktów, której uzyskanie jest warunkiem wyboru operacji:

Informacja o wymaganych dokumentach, potwierdzających spełnienie warunków udzielenia wsparcia oraz kryteriów wyboru operacji:

Wskazanie limitu środków w ramach ogłoszonego naboru:

Limit środków w ramach naboru nr 2/2017 wynosi 980 000 zł.

Informacja o miejscu udostępnienia LSR

Lokalna Strategia Rozwoju oraz obowiązujące formularze: wniosku o udzielenie wsparcia, wniosku o płatność, umowy o udzielenie wsparcia, dostępne są na stronie internetowej Stowarzyszenia Rozwoju Wsi Świętokrzyskiej: www.lgd-srws.pl oraz w biurze Stowarzyszenia.

Wszelkie informacje niezbędne dla prawidłowego wypełnienia wniosków udzielane są w biurze Lokalnej Grupy Działania oraz pod numerem tel. (041) 30 74 938.

Integralną część ogłoszenia o naborze wniosków stanowi zamieszczony poniżej Regulamin wraz załącznikami.