2017-06-05 14:13:36

Zaproszenie na Walne Zebranie

Serdecznie zapraszamy na Zwyczajne Walne Zebranie Członków Stowarzyszenia Rozwoju Wsi Świętokrzyskiej, które odbędzie się w dniu 22 czerwca 2017 r. o godz. 11.00 w Sali Świetlicy Środowiskowej w Pawłowie nr 45.

Porządek obrad przewiduje:

1. Otwarcie obrad.
2. Stwierdzenie prawidłowości zwołania Zwyczajnego Walnego Zebrania Członków i jego zdolności do podejmowania uchwał.
3. Przyjęcie porządku obrad.
4. Wybór Przewodniczącego, Sekretarza Zebrania.
5. Przedstawienie przez Zarząd sprawozdania za rok 2016.
6. Wystąpienie Komisji Rewizyjnej Stowarzyszenia.
7. Podjęcie uchwał w sprawie: a. udzielenia absolutorium dla Zarządu Stowarzyszenia za rok 2016, b. określenia dopuszczalnego zadłużenia Stowarzyszenia w latach 2017 – 2018.
8. Sprawy różne.
9. Przyjęcie protokołu obrad.

Treści projektów uchwał dostępne są na stronie Internetowej www.lgd-srws.pl w zakładce: Stowarzyszenie/Walne Zebranie/ Projekty uchwał.
W przypadku niemożliwości pojawienia się prosimy o udzielenie pełnomocnictwa innemu członkowi Stowarzyszenia, który będzie obecny na Walnym Zebraniu.
Poniżej zamieszczona została lista osób, którym ewentualnie można udzielić pełnomocnictwo:
1. Gmina Baćkowice - Wiesław Frejlich.
2. Gmina Łagów – Agnieszka Sadłocha, Sławomir Miechowicz, Piotr Sadłocha, Zdzisław Zwoliński.
3. Gmina Nowa Słupia – Danuta Fijas, Piotr Sepioło, Anna Kucharczyk.
4. Gmina Pawłów – Barbara Ciesek, Piotr Maj.
5. Gmina Waśniów – Sylwester Grąkowski.
6. Gmina Brody – Wiesława Wójcik.
7. Gmina Iwaniska - Zbigniew Kwiatkowski.

Jednocześnie informujemy, iż o godz. 10:30 odbędzie się Posiedzenie Zarządu Stowarzyszenia, podczas którego podjęta zostanie decyzja o zawieszeniu praw członkowskich osób, które dotychczas nie uregulowały zaległych składek członkowskich. Uniknięcie zawieszenia w prawach członkowskich możliwe jest poprzez uregulowanie zaległych składek członkowskich na konto bankowe. Przypominamy również osobom, które dotychczas nie uregulowały składki członkowskiej za rok 2016 o konieczności wpłacania niniejszej składki. Zgodnie z Uchwałą Zarządu nr 13/2016 z dnia 30.11.2016 r. w sprawie ustalenia wysokości składek członkowskich obowiązuje stawka 15,00 zł., którą należy wpłacić na konto bankowe:

Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Świętokrzyskiej
ul. Rynek 26, 26-025 Łagów