2017-07-10 12:17:25

Wyniki prac Komisji Rekrutacyjnej

Uprzejmie informujemy, że w procesie rekrutacji do LOWP „LGD-owskie wsparcie w biznesowym starcie” wpłynęło 18 formularzy rekrutacyjnych. Pozytywną ocenę formalną przeszło 17 formularzy i zostały przekazane do oceny merytorycznej.

17 formularzy rekrutacyjnych zostało poddane ocenie merytorycznej. Każdy formularz rekrutacyjny został oceniony przez dwóch wybranych losowo członków Komisji Rekrutacyjnej i doradcę zawodowego. Wynik oceny każdego z formularzy rekrutacyjnych jest średnią ocen uzyskanych w czasie oceny. Informacja o wynikach oceny zostanie  przekazana każdemu Wnioskodawcy, którego formularz podlegał ocenie.

W wyniku zakończonej oceny 15 osób w tym 9 kobiet i 6 mężczyzn (zgodnie z Regulaminem projektu) zostało zakwalifikowanych do udziału w projekcie.

Listy formularzy zakwalifikowanych do projektu, listy rezerwowe oraz listy formularzy niezakwalifikowanych do projektu znajdują się w zakładce Projekty

Informujemy, iż o dalszych etapach uczestnictwa, osoby zakwalifikowane do udziału w  projekcie zostaną poinformowane w najbliższym czasie drogą telefoniczną.