Trwa rekrutacja na zajęcia z Języka Angielskiego w roku szkolnym 2017/2018.

Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Świętokrzyskiej do 11 września br. prowadzi rekrutację na zajęcia z nauki języka angielskiego dla dzieci w nowym roku szkolnym 2017/2018.

Zajęcia odbywać się będą od października 2017 r. w różnych grupach wiekowych:

1. od przedszkola do klasy drugiej raz w tygodniu po 60 minut koszt: 80 zł/mies.,
2. od klasy trzeciej dwa razy w tygodniu po 60 minut koszt: 150 zł/mies.

UWAGA!

RABAT DLA DZIECI KONTYNUUJĄCYCH NAUKĘ

Liczba miejsc ograniczona decyduje kolejność zgłoszeń.
Zainteresowanych rodziców prosimy o kontakt telefoniczny: 41 30 74 938; 728 303 310 lub e-mail: biuro@lgd-srws.pl.

Poniżej zamieszczony został wzór umowy oraz formularz zgłoszeniowy, który należy dostarczyć do biura Stowarzyszenia: Łagów (26-025); ul. Rynek 26.

Ponadto informujemy, iż istnieje również możliwość utworzenia grup dla dzieci z gmin: Baćkowice, Brody, Iwaniska, Nowa Słupia, Pawłów, Waśniów. Zainteresowanych rodziców prosimy o kontakt telefoniczny wyżej wymieniony. Warunkiem utworzenia grupy i prowadzenia zajęć w ww. gminach jest zebranie min. 12 dzieci w grupie.