2017-09-20 12:40:48

Szkolenia z możliwości otrzymania premii za nami

Zakończyliśmy cykl spotkań informacyjno-szkoleniowych dla mieszkańców obszaru LGD Stowarzyszenia Rozwoju Wsi Świętokrzyskiej.
Ostatnie spotkanie odbyło się 8 września br. w Pawłowie. W spotkaniu wzięły udział osoby zainteresowane pozyskaniem dofinansowania ze środków Unii Europejskiej w ramach Przedsięwzięcia: 1.1.1.Nowe miejsca pracy wdrażanej w ramach poddziałania „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014 – 2020.
Uczestnicy, którzy zebrali się 8 września w Świetlicy Środowiskowej OSP w Pawłowie, zostali zapoznani z warunkami i wysokością pomocy oraz procedurą składania wniosków. Jeszcze przed rozpoczęciem prezentacji każdy uczestnik został wyposażony w materiały szkoleniowe, które zawierały najważniejsze informacje dla potencjalnych beneficjentów.

Dziękujemy wszystkim obecnym za aktywny udział.