2017-05-31 12:48:41

Strona Gminy Pawłów Samorządową Perłą Internetu 2017

Samorządy coraz częściej rozumieją, że strony internetowe ich gmin mają służyć mieszkańcom i ułatwiać ich kontakt z urzędnikami. Wymiana informacji czy możliwość załatwienia konkretnych spraw bez wychodzenia z domu to ich główne cele.

W cenie jest interaktywność – co potwierdziła trzecia edycja rankingu Gazety Prawnej. Niezależnie od decyzji jury, Samorządową Perłę Internetu przyznali internauci uczestniczący w głosowaniu.

Najwięcej głosów padło podobnie ja w ubiegłym roku na gminę Pawłów: 39 proc. wszystkich oddanych głosów.

Stowarzyszenie Rozwoju wsi Świętokrzyskiej dostrzega i docenia korzyści płynące ze współpracy w zakresie informowania za pośrednictwem nowoczesnych mediów. Efektywna komunikacja była zapewne istotnym czynnikiem, który wpłynął na fakt, iż przedsiębiorcy właśnie z gminy Pawłów złożyli w lokalnej grupie działania najwięcej wniosków o dofinansowanie na rozwój działalności gospodarczej, co przekłada się na kwotę blisko 1,6 mln. złotych, która zasili lokalne firmy i z pewnością przyczyni się do ożywienia gospodarczego.

Serdecznie gratulujemy i życzymy wielu dalszych osiągnięć w realizacji kolejnych ważnych przedsięwzięć dla dobra gminy i jej mieszkańców.

Galeria

Darowizna na stypendia dla uzdolnionych matematycznie dzieci

Składka członkowska

Bus Turystyczny

Szkoła językowa

Facebook

Gminy LGD

GMINA BAĆKOWICE


GMINA BRODY

GMINA IWANISKA

GMINA ŁAGÓW


GMINA NOWA SŁUPIA

GMINA PAWŁÓW


GMINA WAŚNIÓW