2017-05-31 12:48:41

Strona Gminy Pawłów Samorządową Perłą Internetu 2017

Samorządy coraz częściej rozumieją, że strony internetowe ich gmin mają służyć mieszkańcom i ułatwiać ich kontakt z urzędnikami. Wymiana informacji czy możliwość załatwienia konkretnych spraw bez wychodzenia z domu to ich główne cele.

W cenie jest interaktywność – co potwierdziła trzecia edycja rankingu Gazety Prawnej. Niezależnie od decyzji jury, Samorządową Perłę Internetu przyznali internauci uczestniczący w głosowaniu.

Najwięcej głosów padło podobnie ja w ubiegłym roku na gminę Pawłów: 39 proc. wszystkich oddanych głosów.

Stowarzyszenie Rozwoju wsi Świętokrzyskiej dostrzega i docenia korzyści płynące ze współpracy w zakresie informowania za pośrednictwem nowoczesnych mediów. Efektywna komunikacja była zapewne istotnym czynnikiem, który wpłynął na fakt, iż przedsiębiorcy właśnie z gminy Pawłów złożyli w lokalnej grupie działania najwięcej wniosków o dofinansowanie na rozwój działalności gospodarczej, co przekłada się na kwotę blisko 1,6 mln. złotych, która zasili lokalne firmy i z pewnością przyczyni się do ożywienia gospodarczego.

Serdecznie gratulujemy i życzymy wielu dalszych osiągnięć w realizacji kolejnych ważnych przedsięwzięć dla dobra gminy i jej mieszkańców.