2017-10-25 09:19:20

Spotkanie szkoleniowo - informacyjne w ramach naboru 3/2017

Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Świętokrzyskiej w związku z ogłoszonym naborem wniosków nr 3/2017 o przyznanie pomocy dla operacji w ramach Lokalnej Strategii Rozwoju Przedsięwzięcie 1.2.1 Rozwój infrastruktury służącej społeczności lokalnej z zakresu: Budowa lub przebudowa ogólnodostępnej i niekomercyjnej infrastruktury kulturalnej, w miejscowościach, w których nie istnieją obiekty pełniące podobne funkcje, zaprasza osoby zainteresowane na spotkania informacyjno-szkoleniowe.

Uczestnicy zapoznają się z zasadami pozyskania środków oraz wymaganiami dotyczącymi przygotowania dokumentów.

Spotkanie odbędzie w dniu 3 listopada 2017 r. godz. 10:00 w Sali Konferencyjnej Urzędu Gminy w Łagowie ul. Rynek 62.

Więcej informacji o naborze oraz dokumenty do pobrania znajdują się w ogłoszeniu zamieszczonym w zakładce Nabory (link).

hotel kielce
biuro rachunkowe kielce