2017-11-28 14:24:20

Konkurs Wiedzy Przyrodniczej w Sędku

Stowarzyszenie „Sami Swoi Sędek” organizuje Konkurs Wiedzy Przyrodniczej „Mamy tylko jedną ziemię”, w ramach projektu grantowego finansowanego ze środków pozyskanych za pośrednictwem Stowarzyszenia Rozwoju Wsi Świętokrzyskiej.

Konkurs odbędzie się w dniu 29.11.2017r. o godzinie 10-tej w siedzibie Dziennego Domu Pobytu Otwarte Serca w Sędku. W konkursie tym wezmą udział: podopieczni Warsztatów Terapii Zajęciowej z Sędka i Kałkowa-Godowa, seniorzy z Dziennego Domu Pobytu Senior Wigor w Sędku, a także seniorzy z Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Łagowie. W wydarzeniu weźmie udział ok. 100 osób.

Podczas konkursu, uczestnicy wykonają prace plastyczne i odpowiedzą na pytania związane z ochroną środowiska i zmianami klimatycznymi. Prace plastyczne będzie można obejrzeć w siedzibie Urzędu Gminy w Łagowie na początku grudnia. Dodatkowo, pracownicy Urzędu Gminy w Łagowie, przeprowadzą pogadankę nawiązującą do tematyki ekologii i ochrony środowiska.

Zgodnie z regulaminem, każda grupa biorąca udział w konkursie zostanie nagrodzona jedną nagrodą, a wszyscy uczestnicy otrzymają gadżety reklamowe. Po ogłoszeniu wyników i wspólnym posiłku, uczestnicy wezmą udział we wspólnej dyskotece, co z pewnością sprzyjać będzie ich wzajemnemu poznaniu i większej integracji.

Realizacja projektu przyczyni się do podniesienia wiedzy lokalnej społeczności, w zakresie ochrony środowiska i zmian klimatycznych.

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Galeria

Darowizna na stypendia dla uzdolnionych matematycznie dzieci

Składka członkowska

Bus Turystyczny

Szkoła językowa

Facebook

Gminy LGD

GMINA BAĆKOWICE


GMINA BRODY

GMINA IWANISKA

GMINA ŁAGÓW


GMINA NOWA SŁUPIA

GMINA PAWŁÓW


GMINA WAŚNIÓW