2017-08-03 13:49:01

Kolejne umowy grantowe podpisane

W dniu 27 lipca br. Dyrektor biura Piotr Sadłocha, w obecności Piotra Żołądka, Członka Zarządu Województwa Świętokrzyskiego podpisał umowę na realizację projektu grantowego w ramach Przedsięwzięcia 1.1.2. Inicjatywy służące rozwojowi przedsiębiorczości. W tym przypadku dofinansowanie mogły uzyskać inicjatywy związane ze wzmocnieniem postaw przedsiębiorczych i innowacyjnych.

W związku z powyższym w dniu 1 sierpnia br. w siedzibie Stowarzyszenia, Dyrektor biura Piotr Sadłocha podpisał umowy grantowe z lokalnymi stowarzyszeniami. Wsparcie otrzymały: Lokalna Organizacja Turystyczna „Partnerstwo Ziemi Św. Krzyża” z Nowej Słupi, Stowarzyszenie Tarczek 24 z Tarczku w gm. Nowa Słupia, Stowarzyszenie „Brody nad Kamienną” z Brodów, Stowarzyszenie „Aktywni” z Nowej Słupi.

Stowarzyszenie przyznało 7 dotacji na łączną wartość dofinansowania 138 370,30 zł.