2017-09-27 14:09:16

Jest i kolejna inwestycja na naszym terenie

 

Słowo się rzekło i jest kolejny artykuł i kolejne inwestycje na terenie naszego lgd.

Tym razem w Gminie Brody dzięki środkom pozyskanym w ramach Przedsięwziecia 1.2.1 Rozwój infrastruktury służącej społecznosci lokalnej na wniosek: Stowarzyszenia Brody nad Kamienną wybudowano skatepark oraz Ludowego Klubu Biegacza "RUDNIK" powstała bieżnia lekkoatletyczna. Koszt obu inwestycji to 480 tysięcy w całości pokryty z dotacji.

Oficjalne otwarcie nowo wybudowanej bieżni i skateparku odbyło sie podczas festynu na zakończenie lata pn. "Zmiany klimatyczne oczami dziecka" organizowanego przez Stowarzyszenie Profilaktyczno - Społeczne „Rodzina", a finansowanego również z naszej Lokalnej Strategii Rozwoju w ramach naboru wniosków o powierzenie grantu.

W trakcie festynu uczestników częstowano potrawami regionalnymi. Była karuzela i inne atrakcje dla dzieci. Najmłodsi z wielkim zainteresowaniem oglądali pokaz cyrkowy „Don Salvio". Na zakończenie imprezy, publiczność bawiła się przy muzyce disco polo.

Dziękujemy organizatorom imprezy za solidnie i rzetelnie wykonaną pracę mamy nadzieję, że będzie tak też podczas rozliczenia :)

Galeria

Darowizna na stypendia dla uzdolnionych matematycznie dzieci

Składka członkowska

Bus Turystyczny

Szkoła językowa

Facebook

Gminy LGD

GMINA BAĆKOWICE


GMINA BRODY

GMINA IWANISKA

GMINA ŁAGÓW


GMINA NOWA SŁUPIA

GMINA PAWŁÓW


GMINA WAŚNIÓW