2017-09-27 14:09:16

Jest i kolejna inwestycja na naszym terenie

Słowo się rzekło i jest kolejny artykuł i kolejne inwestycje na terenie naszego lgd.

Tym razem w Gminie Brody dzięki środkom pozyskanym w ramach Przedsięwziecia 1.2.1 Rozwój infrastruktury służącej społecznosci lokalnej na wniosek: Stowarzyszenia Brody nad Kamienną wybudowano skatepark oraz Ludowego Klubu Biegacza "RUDNIK" powstała bieżnia lekkoatletyczna. Koszt obu inwestycji to 480 tysięcy w całości pokryty z dotacji.

Oficjalne otwarcie nowo wybudowanej bieżni i skateparku odbyło sie podczas festynu na zakończenie lata pn. "Zmiany klimatyczne oczami dziecka" organizowanego przez Stowarzyszenie Profilaktyczno - Społeczne „Rodzina", a finansowanego również z naszej Lokalnej Strategii Rozwoju w ramach naboru wniosków o powierzenie grantu.

W trakcie festynu uczestników częstowano potrawami regionalnymi. Była karuzela i inne atrakcje dla dzieci. Najmłodsi z wielkim zainteresowaniem oglądali pokaz cyrkowy „Don Salvio". Na zakończenie imprezy, publiczność bawiła się przy muzyce disco polo.

Dziękujemy organizatorom imprezy za solidnie i rzetelnie wykonaną pracę mamy nadzieję, że będzie tak też podczas rozliczenia :)

hotel kielce
biuro rachunkowe kielce