2016-11-07 13:17:16

o przyznanie pomocy dla operacji w ramach Lokalnej Strategii Rozwoju
Stowarzyszenia Rozwoju Wsi Świętokrzyskiej
Przedsięwzięcie 1.1.1.Nowe miejsca pracy
objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014 – 2020.

Termin naboru wniosków:
01.12.2016 r. – 30.12.2016 r.

Miejsce składania wniosków:
Wnioski należy składać bezpośrednio w siedzibie Stowarzyszenia Rozwoju Wsi Świętokrzyskiej, ul. Rynek 26, 26-025 Łagów, w godz. 7.30 – 15.30.Wniosek o przyznanie pomocy należy złożyć na obowiązującym formularzu wraz z wymaganymi załącznikami.

Forma wsparcia:
Refundacja.

Zakres tematyczny operacji:
- wsparcie rozwoju istniejących przedsiębiorstw,
- wsparcie wdrażania innowacyjnych rozwiązań w przedsiębiorstwach.

Warunki udzielenia wsparcia:

Zostały szczegółowo określone w Regulaminie naboru wniosków nr 2/2016 w ramach Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia Rozwoju Wsi Świętokrzyskiej, Przedsięwzięcie 1.1.1 Nowe miejsca pracy, wdrażanej w ramach poddziałania „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Kryteria wyboru operacji wraz ze wskazaniem minimalnej liczby punktów, której uzyskanie jest warunkiem wyboru operacji:

Informacja o wymaganych dokumentach, potwierdzających spełnienie warunków udzielenia wsparcia oraz kryteriów wyboru operacji:

Wskazanie limitu środków w ramach ogłoszonego naboru:
Kwota przeznaczona na wsparcie operacji w ramach naboru nr 2/2016 Nowe miejsca pracy wynosi ogółem 3.300.000 PLN (słownie złotych: trzy miliony trzysta tysięcy).

Informacja o miejscu udostępnienia LSR:
Lokalna Strategia Rozwoju oraz obowiązujące formularze: wniosku o przyznanie pomocy, wniosku o płatność, umowy o przyznaniu pomocy, dostępne są na stronie internetowej Stowarzyszenia Rozwoju Wsi Świętokrzyskiej: www.lgd-srws.pl oraz w biurze Stowarzyszenia.

Wszelkie informacje niezbędne dla prawidłowego wypełnienia wniosków udzielane są w biurze Lokalnej Grupy Działania oraz pod numerem tel. (041) 30 74 938.

Integralną część ogłoszenia o naborze wniosków stanowi zamieszczony poniżej Regulamin wraz z załącznikami.