2016-11-09 10:27:49

Dodatkowe instrukcje dotyczące przygotowania dokumentów w ramach naboru 2/2016

Uprzejmie informujemy, iż załączamy poniżej dokumenty stanowące instrukcje pomocne przy wpełnianiu załączników wniosku w ramach naboru 2/2016 dotyczącego dotacji na rozwój działalności gospodarczej. Poniżej znajdą Państwo m.in.:

• INFORMACJE POMOCNICZE PRZY WYPEŁNIANIU BIZNESPLANU w ramach poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność" objętego PROW na lata 2014-2020.
  • Zasady wypełniania Oświadczenia podmiotu ubiegającego się o przyznanie pomocy o wielkości przedsiębiorstwa

Instrukcje i dokumenty pochodzą ze strony internetowej ARiMR, pod linkiem: http://www.arimr.gov.pl/dla-beneficjenta/wnioski/prow-2014-2020/poddzialanie-192-wsparcie-na-wdrazanie-operacji-w-ramach-strategii-rozwoju-lokalnego-kierowanego-przez-spolecznosc.html