Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Świętokrzyskiej
2016-09-08 13:55:10

Wynik Postępowania 160825/SE/01

Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Świętokrzyskiej informuje, iż zakończono ocenę ofert w prowadzonym postępowaniu ofertowym na „Realizację usługi transportowej dla uczestników szkolenia Stowarzyszenia Rozwoju Wsi Świętokrzyskiej” znak postępowania 160825/SE/01.

Do zamawiającego wpłynęło 1 oferta: Viatoris Transport Autobusowy Przemysław Kobyłecki, spełniajaca warunki postawione w zaproszeniu do składania ofert.
Ponadto do biura Zamawiającego wpłynęła jedna oferta po terminie, w związku z tym została ona odrzucona bez wglądu w jej treść.

Firma - Viatoris Transport Autobusowy Przemysław Kobyłecki zaproponowała realizację usługi za kwotę brutto: 3,60 zł/1 km; (słownie brutto zł: trzy złote i 00/100/ 1 km.

W związku z tym, iż nie wpłynęła żadna inna oferta, firmie Viatoris Transport Autobusowy Przemysław Kobyłecki udzielone zostanie zamówienie na realizację przedmiotu zamówienia określonego w zaproszeniu do składania ofert.